• Pzt – Cum: 09:00 – 18:00
 • +90 532 302 00 50
 • info@felikya.com
 • ÜZÜMLÜ – ONLY VILLA

  PROJE AÇIKLAMASI

  Özgün ve modern bir yaklaşımla tasarlanan Villa Only’nin her odası Fethiye’nin Yeşil Üzümlü bölgesinin eşsiz doğa manzarasına hakimdir.

  Read more

  KARGI – SU VİLLALARI

  PROJE AÇIKLAMASI

  Fethiye’nin değer kazanan bölgelerinden Kargı’da, özgün ve çağdaş mimarisi ile şehir ruhunu yansıtan Su Villaları, 3+1 planlı, özel havuzlu ve otoparklı 2 villadan oluşmaktadır.

  Read more

  KARAÇULHA – SERA APARTS

  PROJE AÇIKLAMASI

  Dalaman Havaalanı’na 45 dk, Ölüdeniz’e 30 dk uzaklıktaki 10 apart, Fethiye sevenlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak rahat ve keyifli bir yaşam sunuyor. Apartların her biri 4 kişilik bir aileye konforlu yaşam sunan mutfak-salon, banyo ve yatak odasından oluşmaktadır.

  Read more

  KARAÇULHA – GÜLER OFİS

  PROJE AÇIKLAMASI

  Fethiye-Muğla Karayolu üzerinde bulunan zemin katı ticari, üst katları konut kullanımlı toplam 11 bağımsız bölüme sahip 3 katlı proje, hem yaşam hem yatırım için bölgesinde önemli bir alternatif olarak öne çıkmaktadır.

  Read more

  ÇATALARIK – HARMONY EVLERİ

  PROJE AÇIKLAMASI

  Fethiye‘nin popüler yaşam merkezlerinden biri haline gelen Çatalarık Bölgesi’nde başladığımız, modern ve teknolojik ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenen yeni proje, 2 adet 2+1 ve 2 adet dubleks 3+1 şeklinde ailelerin mutluluğu ve konforu için tasarlanmıştır. Satışlar devam etmektedir.

  Read more