• Pzt – Cum: 09:00 – 18:00
 • +90 532 302 00 50
 • info@felikya.com
 • Misyonumuz

  Felikya Group İnşaat Mimarlık Mühendislik firması, 2020 yılında kurulmuştur. Firma kurucusu, uzun yıllar inşaat alanında özel sektör ve kamu alanında müteahhitlik faaliyetlerinde bulunmuştur. Gelişen ve değişen sektör, 2020 yılında yeni bir yapılanma için Felikya Group İnşaat ve Proje firmasının kurulması ve aynı sektör içerisinde farklı dallara doğru gelişime sebep olmuştur. Bu sebeple uzun yıllardır müteahhitlik olarak tek alanda faaliyet gösteren şirket bünyesinde, Tüm mimarlık ve mühendislik projelerinin üstlenildiği bir proje ofisi ve yine özellikle kendi bünyesinde vücut bulmakta olan ürünlerin pazarlanmasını üstlenecek Emlak-Gayrimenkul danışmanlığı ofisi kurulması ile alanında profesyonelleşmeyi ön görmüştür.
  Kurulmuş olan bu birimlerin yönetimleri, güven ve profesyonellik ile işinin ehli kişilere teslim edilmiş olup, beklenenden daha kısa sürede büyüme gerçekleştirmiştir.

  BAŞKANIMIZIN MESAJI

  Genç bir kadro ile bu karmaşık ve zor zamanlarda hızlı bir gelişme göstermemizin temelinde bir aile gibi çalışıyor olmamız ve başarı kriterimizin sadece para değil, çatımız altında mutlu bir kalabalık oluşturmayı gönülden istiyor oluşumuz yatmaktadır. Fethiye bizim için bir ev niteliği taşıyor… Dolayısı ile evimizin sokaklarında her gün gülümseyerek selamlaşıp, sohbet edip hayata dair paylaşımlarda bulunduğumuz insanlar ile iş yapmak güzel bir his veriyor. Bir bakıma sevdikleriniz yani sizler ve sizlerin hayalleri arasında köprü olmaktan büyük keyif alıyoruz.